Dom na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

Numer oferty: 33
rok budowy 1970
powierzchnia 125.56 m2
działka 453 m2

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 125,56m2 położony na działce o łącznej powierzchni 453m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Marii Konopnickiej.

MEDIA:  wodociąg gminny, kanalizacja gminna,  instalacja energetyczna, gaz ziemny.

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  miesięczne rachunki za zużytą energię, wodę, wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD: Droga asfaltowa

STAN PRAWNY:  Pełna  własność z  Księgą Wieczystą

STAN TECHNICZNY BUDYNKU: Wymaga remontu

DANE GABARYTOWE:

Kubatura: 630,58 m2                                Powierzchnia Użytkowa: 125,56 m2

Dodatkowe Informacje:

Budynek mieszkalny jednorodzinny jest obiektem wolnostojącym zbudowanym w latach 70  z trzema kondygnacjami nadziemnymi; parter, piętro i strych, podpiwniczony z wbudowanym w bryle budynku garażem. Przykryty dachem dwuspadowym, konstrukcja drewniana, płatwiowo – krokwiowa. Pokrycie dachu dachówka.  Parter domu składa się z trzech pokoi w tym jeden z wyjściem na taras, kuchni, łazienki, korytarza. Piętro domu  tworzą dwa pokoje w tym jeden z wyjściem na balkon, łazienka, kuchnia oraz korytarz. Teren posesji został ogrodzony, ogrodzenie wykonane z elementów stalowych i siatki.

Oferowana nieruchomość położona jest we wschodniej części województwa Warmińsko – Mazurskiego, na obszarze Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, pomiędzy dwoma jeziorami Kisajno i Niegocin na tzw. wyspie Giżyckiej, idealne miejsce na odpoczynek dla miłośników przyrody i żeglarstwa. Latem można skorzystać z  kursujących statków Żeglugi Mazurskiej,   zacumować łodzią w niedaleko położonym porcie: Marina Neptun Club lub wybrać się na wyprawę rowerową ciekawymi szlakami rowerowymi po Giżycku i okolicach.

11-500,
Giżycko
Marii Konopnickiej
  • cena:435 000,00 PLN
  • status:Dostępne
  • aktualizacja:2024-04-17
Zapytaj o ofertę

Google reCaptcha: Nieprawidłowy klucz witryny.