O Nas

BIURO NIERUCHOMOŚCI KUNCER zlokalizowane w Giżycku w centralnej części Pojezierza Mazurskiego w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich przy ul. Staszica 9/2 (budynek położony w pobliżu domu dziecka), działa na rynku od 2013r świadcząc usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przez ponad dekadę działalności w branży nieruchomości staramy się rzetelnie pomóc naszym klientom przy zakupie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości oraz udzielić niezbędnych informacji, stykając się jednocześnie z różnymi nieruchomościami i zdobywając tym samym coraz większe doświadczenie w swojej pracy. Pomagamy klientowi, aż do czasu zawarcia umowy właściwej tj. aktu notarialnego. Priorytetem Biura jest profesjonalna, kompleksowa i rzetelna obsługa klienta, zgodna z przepisami prawa. Wraz ze zmieniającymi się przepisami oraz nowym obowiązkiem posiadania Świadectwa Charakterystyki Energetycznej do sprzedaży i wynajmu nieruchomości, który został nałożony w kwietniu 2023r pomagamy klientom w jego uzyskaniu.

Oferujemy klientowi bezpieczną i profesjonalną obsługę, którą zapewni Państwu Pośrednik posiadający doświadczenie na rynku nieruchomości oraz licencję zawodową pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (nr: 18676).

Współpracujemy z Notariuszami, biurami geodezyjnymi, rzeczoznawcami, doradcami finansowymi, którzy mając kontakt z kilkunastoma bankami pomogą naszym klientom w pozyskaniu najkorzystniejszych warunków kredytowych.

Usługi Świadczone Przez Biuro w Ramach Pośrednictwa

  • Pośrednictwo w kupnie i sprzedaży nieruchomości ( mieszkań, domów, siedlisk, działek, gospodarstw rolnych jak i zarówno nieruchomości rekreacyjnych),
  • Pośrednictwo w Wynajmie i Najmie Nieruchomości,
  • Obsługa klienta włącznie z pozyskaniem dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia transakcji,
  • Sprawdzenie stanu prawnego danej Nieruchomości,
  • Pomoc w czynnościach organizacyjnych niezbędnych przy finalizacji notarialnej,
  • Bezpłatna pomoc w uzyskaniu korzystnego dla klienta kredytu na zakup nieruchomości,
  • Pomoc klientowi w uregulowaniu stanu prawnego nieruchomości.
  • Pomagamy w uzyskaniu świadectwa Charakterystyki Energetycznej niezbędnego do sprzedaży lub wynajmu nieruchomości

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Biurem Nieruchomości Kuncer.