Dom w Pobliżu Jeziora

Numer oferty: 31
powierzchnia 100.07 m2
działka 1949 m2

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 100,07 m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 1949 m2 .

LOKALIZACJA:  Miłki, ul. Jeziorna.

MEDIA:  wodociąg gminny, kanalizacja gminna,  instalacja energetyczna,

OGRZEWANIE: Ogrzewanie na pellet

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  miesięczne rachunki za zużytą energię, wodę, wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości

STAN PRAWNY:  Pełna  własność z  Księgą Wieczystą

Dom jest parterowym budynkiem mieszkalnym z poddaszem użytkowym zbudowanym w 1920 r położonym w pobliżu jeziora. Parter domu, który pełni funkcję dzienną składa się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki z wc, hollu z komunikacją. Poddasze pełniące strefę sypialnianą stanowią trzy pokoje, łazienka oraz holl z komunikacją. Wnętrze domu jest przestronne i widne. Stolarka okienna: okna PCV. Teren posesji został ogrodzony, a działka w całości zagospodarowana, w obrębie działki występują nasadzenia z krzewów ozdobnych oraz sad z drzewkami owocowymi: wiśnia, morela, maliny, porzeczki, agrest,  pozostałą część ogrodu w, którym znajduje się również drewniana pergola wypełnia trawnik oraz wygospodarowane miejsce na szklarnię i warzywa. Na terenie posesji znajduje się budynek gospodarczy o łącznej powierzchni 53,71m2, w którym jest wygospodarowane stanowisko garażowe.

Do nieruchomości prowadzi gminna droga asfaltowa. W pobliżu nieruchomości rozciąga się jezioro Miłkowskie położone na pojezierzu mazurskim w krainie wielkich jezior mazurskich, które jest objęte strefą ciszy.

11-513,
Miłki
Jeziorna
  • cena:649 000,00 PLN
  • status:Dostępne
  • aktualizacja:2024-05-02
Zapytaj o ofertę

Google reCaptcha: Nieprawidłowy klucz witryny.