Dom w zabudowie Szeregowej

Numer oferty: 58
rok budowy 2022
piętro 1
powierzchnia 78.03 m2
działka 132 m2

Oferujemy dwukondygnacyjny budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym w zabudowie szeregowej o powierzchni 78,03 m2   położony w Gajewie przy ul. Akacjowej na  działce o łącznej powierzchni 0,0132 ha oraz udział 1/20 w działce o powierzchni 0,0627 ha stanowiącej teren dojazdu do budynku. 

MEDIA:  wodociąg miejski, kanalizacja miejska,  instalacja energetyczna, gaz ziemny

OGRZEWANIE: Ogrzewanie gazowe lub kominek.

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  miesięczne rachunki za zużytą energię, gaz, wodę wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD: Droga asfaltowa

STAN PRAWNY:  Pełna  własność z  Księgą Wieczystą

Dom jest dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym oddanym do użytku w 2022r. Parter domu  składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym  oraz wyjściem na taras i ogródek, toalety oraz korytarza. Piętro domu  tworzą trzy pokoje, łazienka i korytarz. Poddasze obecnie pełni funkcję pomieszczenia gospodarczego, można również przeznaczyć je na biuro lub dodatkową sypialnię. Wnętrze domu jest przestronne i widne. Stolarka okienna: okna PCV. Na parterze budynku i na piętrze zostało rozprowadzone ogrzewanie podłogowe.  Podłogi w pokojach pokryto panelami, w łazience korytarzu i  toalecie terakotą. Kuchnia została wyposażona w zabudowę kuchenną zrobioną na wymiar oraz sprzęt AGD. Teren z tyłu posesji  gdzie znajduje się taras oraz ogródek został ogrodzony, ogrodzenie  wykonane z siatki. Przed budynkiem na podjeździe znajdują się dwa miejsca parkingowe.

11-500,
Gajewo
Akacjowa
  • cena:749 000,00 PLN
  • status:Dostępne
  • aktualizacja:2024-06-03
Zapytaj o ofertę

Google reCaptcha: Nieprawidłowy klucz witryny.