Dom z Garażem na Osiedlu Wilanów /Cena do Negocjacji

Numer oferty: 34
rok budowy 1970
powierzchnia 99 m2
działka 515 m2

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 99m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 515m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Wspólna.

MEDIA:  wodociąg gminny, kanalizacja gminna,  instalacja energetyczna,

OGRZEWANIE: Ogrzewanie na węgiel, drewno

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  miesięczne rachunki za zużytą energię, wodę, wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości

STAN PRAWNY:  Pełna  własność z  Księgą Wieczystą

Dom jest piętrowym budynkiem mieszkalnym zbudowanym w latach 70 – tych. Parter domu, który pełni funkcję dzienną składa się z pokoju dziennego z wyjściem na taras, kuchni, sypialni, łazienki, wiatrołapu, hollu z komunikacją z, którego jest bezpośrednie wejście do piwnicy, kotłowni, pomieszczenia gospodarczego i garażu o powierzchni 20m2. Poddasze pełniące strefę sypialnianą stanowią trzy pokoje w tym dwa z wyjściem na taras, łazienka, oraz holl z komunikacją. Wnętrze domu jest przestronne i widne. Stolarka okienna: okna PCV. Teren posesji został ogrodzony, a działka w całości zagospodarowana, w obrębie działki występują nasadzenia z krzewów ozdobnych oraz sad z drzewkami owocowymi, pozostałą część ogrodu wypełnia trawnik.

11-500,
Giżycko
Wspólna
  • cena:699 000,00 PLN
  • status:Dostępne
  • aktualizacja:2024-04-30
Zapytaj o ofertę

Google reCaptcha: Nieprawidłowy klucz witryny.