Dwupokojowe Mieszkanie na Parterze

Numer oferty: 38
powierzchnia 48.6 m2

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni  użytkowej 48,6m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Daszyńskiego

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowana parterze wielomieszkaniowego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:   Spółdzielnia  Mieszkaniowa Budowlanych .

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz, piecyk gazowy do podgrzania zimnej wody.

OGRZEWANIE:  miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz  w wysokości ok. 700,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, domofon, eksploatację podstawową, zaliczkę za zimną wodę) , dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię  i gaz według zużycia liczników

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona Własność z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie posiadające komfortowy układ wnętrza bez przejściowych pomieszczeń. Lokal mieszkalny wymaga remontu. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, kuchni, łazienki i korytarza. Stolarka okienna: okna PCV. Wysokość pomieszczeń w lokalu mieszkalnym wynosi ok. 2,5m. Budynek w którym mieści się mieszkanie został oddany do użytku w latach 90-tych, wewnątrz posiada komfortowe klatki schodowe. W 2016 r została wykonana termomodernizacja budynku. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, apteka, przychodnia, przedszkole, kościół, i plac zabaw dla dzieci. Do mieszkania przynależy, także piwnica o powierzchni 4,20m2.

11-500,
Giżycko
Daszyńskiego
  • cena:329 000,00 PLN
  • status:Dostępne
  • aktualizacja:2024-04-17
Zapytaj o ofertę

Google reCaptcha: Nieprawidłowy klucz witryny.