Mieszkanie z Garażem na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

Numer oferty: 50
rok budowy 1992
piętro 1
powierzchnia 73.05 m2

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,05 m2 .

LOKALIZACJA:  Jagodne Małe, gmina Miłki, powiat Giżycki

ZARZĄDCA BUDYNKU: Firma  Zarządzanie nieruchomościami-budownictwo S&S Żaneta Skaradzińska  z siedzibą w Orzyszu.

MEDIA:  Wodociąg gminny, kanalizacja gminna, prąd.

OGRZEWANIE: własne/ piec na węgiel drewno 

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości 170,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za  wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową), dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię i wodę  według zużycia.

STAN PRAWNY: Wyodrębniona własność z Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:

Oferujemy Trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze oraz murowany garaż o powierzchni 18 m2. Mieszkanie tworzy  salon z wyjściem na duży balkon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, wc oraz korytarz. Stolarka okienna: okna PCV. Mieszkanie wymaga remontu. Oferowana nieruchomość położona jest w północno – wschodniej części województwa Warmińsko – Mazurskiego, na obszarze Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, na wschodnim brzegu jeziora Jagodne, 10 km na zachód od Miłek i 18 km na południe od Giżycka, idealne miejsce na odpoczynek dla miłośników przyrody i żeglarstwa. W oddalonej o niespełna 4 km miejscowości Rydzewo latem można skorzystać z  kursujących statków Żeglugi Mazurskiej (rejsy z Giżycka i Mikołajek), lub zacumować łodzią w porcie: Marina Lester Club, Marina pod Czarnym Łabędziem, Port Rydzewo i Przystani Żeglarskiej.

 Do mieszkania przynależy udział w częściach wspólnych budynku i gruncie pod budynkiem oraz  dwie piwnice o łącznej powierzchni ok. 12,00m2 .                     

11-513,
Jagodne Małe
Jagodne Małe
  • cena:269 000,00 PLN
  • status:Dostępne
  • aktualizacja:2024-04-24
Zapytaj o ofertę

Google reCaptcha: Nieprawidłowy klucz witryny.