Nieruchomość w Zabudowie Siedliskowej

Numer oferty: 32
rok budowy 1939
powierzchnia 99.87 m2

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Nieruchomość gruntowa składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 1,39 ha zabudowana  budynkiem mieszkalnym oraz 5 budynkami o przeznaczeniu produkcyjno – usługowo – gospodarczym dla rolnictwa o powierzchni zabudowy od 49m2 do 181m2.

LOKALIZACJA: miejscowość Upałty w województwie warmińsko – mazurskim w powiecie giżyckim w gminie Giżycko.

MEDIA:  wodociąg gminny, przydomowa ekologiczna oczyszczalnia ścieków,  instalacja energetyczna, gaz butlowy

OGRZEWANIE: Ogrzewanie na węgiel, drewno.

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: Rachunki za zużytą energię, gaz, wodę wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD: Droga asfaltowa krajowa,

STAN PRAWNY:  Własność  z założoną Księgą Wieczystą

Budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym bez podpiwniczenia wybudowany około 1939r. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 99,87 m2. Parter domu składa się z czterech pokoi, kuchni, spiżarni, łazienki oraz korytarza. Poddasze stanowi otwartą przestrzeń na której został wydzielony jeden pokój. Budynek został wybudowany w technologii tradycyjnej. Stolarka okienna: okna PCV. Dach o konstrukcji krokwiowo – jętkowej, dwuspadowy, pokryty dachówką na pełnym deskowaniu bez izolacji termicznej. Teren posesji bez ogrodzenia, na którym oprócz domu znajduje się murowany budynek  gospodarczy o powierzchni 151,05m2, dwie drewniane stodoły o powierzchni użytkowej 161,53m2 i 90,60m2 oraz murowany garaż dwustanowiskowy ze strychem składowym o  powierzchni użytkowej 56,02m2, dach dwuspadowy pokryty dachówką.

Teren na, którym położona jest przedmiotowa nieruchomość nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest w strefie obszaru rolniczej przestrzeni produkcyjnej, prowadzenia działalności rolniczych oraz zalesień.

Najbliższe sąsiedztwo siedliska stanowią grunty uprawne od strony południowej z drogą krajową nr 655 w kierunku Suwałk.

Upałty to miejscowość położona 10 km na południowy wschód od Giżycka, nad jeziorami Upałckie Małe i Upałckie Wielkie.

11-500,
Upałty
Upałty
  • cena:699 000,00 PLN
  • status:Dostępne
  • aktualizacja:2024-04-16
Zapytaj o ofertę

Google reCaptcha: Nieprawidłowy klucz witryny.